Cambridge YLE dzieci 7 -12 lat - Young Learners English Tests

Egzaminy Cambridge YLE dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Czego moje dziecko nauczy się na kursie językowym? Czy stopnie w szkole odzwierciedlają umiejętności dziecka? Jak ocenić skuteczność zajęć językowych? Dobrą odpowiedzią na te pytania sa egzaminy Cambridge Young learners English (YLE). Jako egzamin zewnętrzny pozwala rodzicom i nauczycielom ocenić postępy dziecka oraz stopień przygotowania do nauki na kolejnym poziomie. Egzaminy YLE, na trzech poziomach Starters, Movers oraz Flyers, odbywają się w przyjaznej atmosferze i pozwalają dziecku zdobyć pozytywne doświadczenia związane z egzaminami językowymi, wzmacniając wiarę we własne siły i niewątpliwie przyczyniaja się do edukacyjnych sukcesów w przyszłości. Dzieci lubią wyzwania i lubią uczyć się do testów YLE. Często po zdanym egzaminie pytają kiedy mogą zdawać kolejny poziom:)

YLE składa się z trzech części.

  • Reading and Writing / Czytanie i Pisanie
  • Listening / Słuchanie
  • Speaking / Mówienie

Jak wspierać dziecko w przygotowaniu do egzaminów?

Dobrym pomysłem jest powtarznie z dzieckiem słownictwa, które wymagane jest na każdym poziomie egzaminu. Lista słówek dostępna jest w postaci słowniczków obrazkowych:

PRE A1 STARTERS WORDLIST PICTURE BOOK

A1 MOVERS WORLDLIST PICTURE BOOK

A2 FLYERS WORLDIST PICTURE BOOK

Można również skorzystać z materiałów przygotowanych przez Cambridge Assessment English:

TEST YOUR ENGLISH TEST DLA NAJMŁODSZYCH

PRZYKŁADOWE ĆWICZENIA EGZAMINACYJNE

 NASZE KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINÓW YLE

  • 2 x w tygodniu po 60 minut
  • egzamin próbny w ostatnią niedzielę marca
  • egzamin przełom maja i czerwca

 


 
Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.angielskiwesola.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.