Angielski dla dzieci

Dzieci 7 – 8 lat

Pracujemy z podręcznikami, które w sposób optymalny rozwijają mówienie i słuchanie, a tym samym doskonale przygotowują do egzaminów językowych Cambridge YLE. Zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu. Jednym z ważnych elementów nauczania jest zachęcanie uczniów do częstych, ale krótkich powtórek w domu i systematycznego odrabiania prac domowych. Szczególnie ważne jest czytanie na głos, śpiewanie piosenek i powtarzanie rymowanek. Część zajęć w trakcie roku szkolnego może prowadzić nauczyciel wizytujący - native speaker.

Dzieci 9 – 13 lat

W tej grupie wiekowej zajęcia są bardziej wymagające pod względem umiejętności mówienia, pisania, słuchania oraz rozumienia tekstu czytanego. Kładziemy nacisk na systematyczne wypowiedzi ustne (część znich jest doskonalona w domu, jako praca domowa) oraz czytanie na głos, co sprawia, że rośnie swoboda w posługiwaniu się językiem. Stosujemy rownież metodę metodę tłumaczeniową, która pomaga w usystematyzowaniu wiedzy i wykorzystaniu jej w praktyce. Pod koniec roku szkolnego jest możliwość przystąpienia do egzaminów Cambridge YLE lub do egzaminu Cambridge KET for Schools. Część zajęć w trakcie roku szkolnego może prowadzić nauczyciel wizytujący - native speaker.

Cennik ELC Wesoła

Grupy 5-9 osób Liczba lekcji w tygodniu Liczba lekcji w roku szkolnym Cena za semestr Płatność w ratach za rok szkolny

Dzieci

2 x 60 min

62 x 60 min

1360 zł

6 x 480 zł

Przygotowanie  do YLE/KET/PET

2 x 80 min

62 x 80 min

1795 zł

8 x 480 zł

 

Cena obejmuje:

  • Test i rozmowę kwalifikującą do grupy.
  • Kurs, zgodny z dokonanym wyborem i przydziałem do grupy.
  • Zajęcia w salach wyposażonych w sprzęt multimedialny, tablice interaktywne i wszystkie niezbędne materiały edukacyjne lub zajęcia online.
  • Możliwość korzystania z zasobu biblioteki ELC: książek, słowników, czasopism w oryginalnej wersji językowej.
  • Student Progress Report - informacja dla rodziców o postępach w nauce.
  • Opiekę metodyka oraz konsultacje w trakcie trwania kursu
  • Test próbny w grupach przygotowujących do egzaminów Cambridge, Matury i Egzaminu 8 - klasisty.
   

 
Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.angielskiwesola.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.