Zapisy

Wypełnij formularz kontaktowy. Oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Jak zapisać się na kurs językowy:

  1. Prosimy o wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego lub kontakt telefoniczny.

  2. Po otrzymaniu zgłoszenia zaproponujemy termin testu poziomującego (pisemnego oraz ustnego), tak aby zakwalifikować ucznia do grupy o adekwatnym poziomie nauczania.

  3. Po sprawdzeniu testu prześlemy maila z informacją o uzyskanym wyniku, terminach i godzinach zajęć grupy na odpowiednim poziomie oraz warunkach płatności.

  4. Po wybraniu kursu prosimy o dokonanie wpłaty za kurs na podany w mailu numer konta bankowego lub w siedzibie szkoły ELC.

Regulamin szkoły językowej: Pobierz PDF

Regulamin zajęć grupowych: Pobierz PDF

Regulamin zajęć indywidualnych: Pobierz PDF

 


Przesyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *

* Pola obowiązkowe


 
Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.angielskiwesola.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.