Zapisy

Prześlij formularz kontaktowy.

 

Jak zapisać się na kurs językowy:

  1. Po otrzymaniu formularza, prześlemy potwierdzenie zgłoszenia. Nowi uczniowie otrzymają dodatkowo maila z propozycją terminu testu poziomującego (dotyczy dzieci powyżej 9 lat).

  2. Na podstawie wyniku testu poziomującego oraz rozmowy, prześlemy propozycję zajęć oraz zaproszenie dla platformy Active Now, w której będzie można sprawdzić wszystkie szczegóły dotyczące kursu, terminy zajęć, przerwy, ceny i terminy płatności.

  3. Po otrzymaniu od Państwa maila z akceptacją oferty i regulaminu zajęć oraz otrzymaniu pierwszej płatności, potwierdzamy miejsce w grupie. Miejsca przydzielane są według kolejności zgłoszeń.

Regulamin szkoły językowej: Pobierz PDF

 

  
Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.angielskiwesola.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.