Zapisy

Prześlij formularz kontaktowy.

 

Jak zapisać się na kurs językowy:

  1. Prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego lub kontakt telefoniczny.

  2. Po otrzymaniu zgłoszenia, prześlemy link do testu poziomującego (dotyczy dzieci powyżej 9 lat) i zaproponujemy termin rozmowy, tak aby zaproponować odpowiedni poziom grupy i plan nauczania.

  3. Po otrzymaniu wyniku testu pisemnego oraz na podstawie rozmowy, na adres mailowy podany w formularzu prześlemy propozycję kursu.

  4. Miejsce w grupie jest rezerwowane po otrzymaniu maila z akceptacją oferty i regulaminu zajęć oraz otrzymaniu płatności.

Regulamin szkoły językowej: Pobierz PDF

 

 


Data urodzenia ucznia: *
 
Przesyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności ELC oraz oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem szkoły i akceptuję zawarte w nim warunki *
 
Tak, chcę otrzymywać informacje o aktualnościach i nowych kursach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ELC Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, NIP 5213703426, moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej, numeru telefonu, imienia i nazwiska w celu przesyłania informacji marketingowych, w tym newslettera dotyczących usług oferowanych przez szkołę językową ELC sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

* Pola obowiązkowe


 
Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.angielskiwesola.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.