CERTYFIKAT FCE oraz FCE for Schools

B2 First for Schools, wcześniej Cambridge English: First (FCE) for Schools, jeden z egzaminów Cambridge English Qualifications, który doskonale motywuje do dalszej nauki języka angielskiego


B2 First for Schools jest egzaminem na poziomie B2 średniozaawansowanym i jego certyfikat potwierdza, że uczeń potrafi posługiwać się używanym na co dzień mówionym i pisanym językiem angielskim potrzebnym w pracy lub w nauce.

B2 First for Schools jest egzaminem na tym samym poziomie CEFR co B2 First , ale jego treści są specjalnie dostosowane do zainteresowań młodzieży. Przygotowanie do egzaminu jest doskonałą motywacją do nauki języka pozwalając rozwijać umiejętności językowe i zdobyć międzynarodowy certyfikat językowy na poziomie B2, rozpoznawalny na całym świecie.

Najważniejsze informacje:

Poziom: B2
Punktacja: 160–190
Formuła: tradycyjna lub komputerowa
Liczba części: 4
Czas trwania: około 3.5 godziny

Proponujemy przygotowanie certyfikatu językowego FCE, FCE for Schools, CAE lub IELTS uznawanego przez szkoły wyższe, uniwersytety, organizacje pozarządowe, służbę cywilną oraz pracodawców zarówno w kraju, jak na świecie. Uznawalność certyfikatów można sprawdzić tu http://www.cambridgeesol.pl/recognition/index.php


 
Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.angielskiwesola.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.