Angielski dla młodzieży

ANGIELSKI OGÓLNY

Celem kursów językowych dla młodzieży, prowadzonych przez ELC, jest stworzenie słuchaczom jak najlepszych warunków do swobodnego posługiwania się językiem angielskim wraz z otrzymaniem certyfikatu Cambridge - dokumentu oficjalnie potwierdzającego umiejętności językowe. Certyfikaty Cambridge uznawane są przez uniwersytety jak i pracodwaców. Przystąpienie do egzaminu Cambridge na kolejnych poziomach daje również rzetelna informację zwrotną, zarówno dla Rodziców jak i dzieci. Każdy kolejny rok nauki powinien zbliżać nas do wyższego poziomu kompetencji językowej, rozumianego jako poziomy A2, B1, B2 czy C1 - które są uniwersalne dla wszystkich krajów oraz języków. Stopnie szkolne, nie mają tej zalety, stąd tak często nie wiemy na jakim poziomie jest nasze dziecko. Jako Cambridge Exam Preparation Centre przygotowujemy uczniów do egzaminów językowych Cambridge na wszystkich poziomach, we wszystkich grupach wiekowych. Więcej informacji w Certyfikaty językowe

 

Grupa Poziomy Lekcje w semestrze Rozkład zajęć w tygodniu

Cena za semestr

Płatność w ratach za rok szkolny

Angielski ogólny A1 – C1

62

2 x 80 min

1695 zł

8 x 440 zł

Angielski ogólny

A2 – C2

30

1 x 90 min

960 zł

8 x 250 zł

W grupach poniżej 5 osób, warunki odpłatności za kurs ustalane są indywidualnie.

GRAFIK ZAJĘĆ ANGIELSKi rok szkolny 2021/22

GRUPA BI4 (VI - V KL)

  • Poczatek zajęć: 20.09.2021
  • Trby zajęć: zajęcia stacjonarne
  • Lekcje: 2 x w tygodniu 60 min
  • Dni i godziny zajęć: poniedziałki i środy 16:10 - 17:10 - brak wolnych miejsc
  • Koszt zajęć za rok szkolny:
    • 340 zł płatne w 8 ratach
    • 1295 zł płatne w 2 ratach

GRUPA P2 (V KL)

  • Poczatek zajęć: 21.09.2021
  • Zakończenie zajęć: 09.06.2021
  • Tryb zajęć: zajęcia stacjonarne
  • Lekcje: 2 x w tygodniu 60 min
  • Dni i godziny zajęć: wtorki i czwartki 15:00 - 16:00 - brak wolnych miejsc
  • LUB poniedziałki i środy 15:00 - 16:00
  • Koszt zajęć za rok szkolny:
    • 340 zł płatne w 8 ratach
    • 1295 zł płatne w 2 ratach

GRUPA P4 PRE-PET (B1.1)

  • Poczatek zajęć: 21.09.2021
  • Zakończenie zajęć: 09.06.2022
  • Tryb zajęć: zajęcia stacjonarne
  • Lekcje: 2 x w tygodniu 80 min
  • Dni i godziny zajęć: wtorki i czwartki 16:10 - 17:30 - brak wolnych miejsc
  • Koszt zajęć za rok szkolny:
    • 440 zł płatne w 8 ratach
    • 1695 zł płatne w 2 ratach

GRUPA P5 PET (B1.2)

  • Poczatek zajęć: 23.09.2021
  • Zakończenie zajęć: 09.06.2022
  • Tryb zajęć: stacjonarne
  • Lekcje: 1 x w tygodniu 90 min/30 lekcji
  • Dzień i godzina zajęć: środy 17:20 - 18:50
  • Koszt zajęć za rok szkolny:
    • 250 zł płatne w 8 ratach
    • 960 zł płatne w dwóch ratach

GRUPA P6 (Pre FCE)

  • Poczatek zajęć: 21.09.2021
  • Zakończenie zajęć: 09.06.2022
  • Tryb zajęć: zajęcia stacjonarne
  • Lekcje: 2 x w tygodniu 80 min
  • Dni i godzina zajęć: wtorki i czwartki 17:40 - 19:00 - brak wolnych miejsc
  • Koszt zajęć za rok szkolny:
    • 440 zł płatne w 8 ratach
    • 1695 zł płatne w 2 ratach

GRUPA PRE-FCE (B2.1/B2.2) - 1 x w tygodniu 90 min - 2 wolne miejsca

  • Początek zajęć: 28.09.2021
  • Zakończenie zajęć: 07.06.2022
  • Tryb zajęć: stacjonarne
  • Lekcje: 1 x w tygodniu 90 min
  • Dzień i godzina zajęć: wtorki 17:30 - 19:00
  • Koszt zajęć za rok szkolny:
    • 250 zł płatne w 8 ratach
    • 960 zł płatne w 2 ratach

GRUPA FCE (B2.1/B2.2) - 2 x w tygodniu 80 min

  • Poczatek zajęć: 21.09.2021
  • Zakończenie zajęć: 09.06.2022
  • Tryb zajęć: 2 x w tygodniu 80 min
  • Dni i godzina zajęć: 19:10 - 20:30
  • Koszt zajęć za rok szkolny:
    • 440 zł płatne w 8 ratach
    • 1695 zł płatne w 2 ratach

GRUPA ADVANCED (C1.1) raz w tygodniu

2 TERMINY DO WYBORU

  • Początek zajęć: 28.09.2021
  • Zakończenie zajęć: 07.06.2022
  • Tryb zajęć: stacjonarny
  • Lekcje: 1 x w tygodniu 90 minut
  • Dzień i godzina zajęć: wtorki 19:10 - 20:40 - 1 wolne miejsce
  • Koszt zajęć za rok szkolny:
    • 250 zł płatne w 8 ratach
    • 960 zł płatne w 2 ratach

GRUPA ADVANCED 2 x w tygodniu

  • Początek zajęć: 21.09.2021
  • Zakończenie zajęć: 09.06.2021
  • Dni i godzina zajęć: 19:10 - 20:30
  • Lekcje: 2 x w tygodniu 80 min
  • Koszt zajęć za rok szkolny:
    • 440 zł płatne w 8 ratach
    • 1695 zł płatne w 2 ratach

 

Cena obejmuje:

  • Test poziomujący oraz rozmowę kwalifikacyjną.
  • Kurs, zgodnie z dokonanym wyborem i przydziałem do grupy.
  • Zajęcia w salach wyposażonych w sprzęt multimedialny, tablice interaktywne lub zajęcia online.
  • Materiały dydaktyczne
  • Możliwość korzystania z zasobu materiałów anglojęzycznych:książek, słowników, DVD, oraz czasopism.
  • Informację o postępach w nauce.
  • Test próbny Cambridge dla chętnych.
  • Certyfikat poświadczający ukończenie kursu.

 

Zniżki:

  • 5% zniżka rodzinna lub za kontynuację
  • 50 zł dla uczestników wyjazdów do Irlandii
  • Zniżki nie sumują się i są odliczane od oastatniej wpłaty.
  • Zniżki dotyczą zajeć w grupach od 6 osób.

Dane do przelewu:
Bank Millennium 40 1160 2202 0000 0002 8719 0700
(Tytuł wpłaty:  ELC Wesoła, imię i nazwisko ucznia)

 


 
Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.angielskiwesola.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.