Przerwa wakacyjna 24 czerwca - 30 sierpnia 2022

 

 

data: 2022-06-28

Nie powinno być inaczej, pracy było dużo, a wyniki testów próbnych bardzo dobre. Już niedługo podzielimy się radością i wynikami naszych uczniów.
Wszystkim życzymy dużo słońca, wakacyjnych przygód i beztroskiego spędzania wolnego czasu. Zbierajcie siły na realizację Waszych kolejnych planów, w których będziemy Was wspierać.


 
Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.angielskiwesola.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.