Certyfikat jezykowy dla młodzieży IELTS

IELTS (International English Language Testing System) to popularny na całym świecie test języka angielskiego, do którego co roku przystępuje ponad 2 miliony kandydatów.

IELTS to przepustka do życia, studiów i pracy na całym świecie, ponieważ jest honorowany przez ponad 8 tys. instytucji na całym świecie, w tym agencje rządowe i edukacyjne oraz organizacje zawodowe. Jest to jedyny test oceniający znajomość języka angielskiego uznawany przez władze imigracyjne tych krajów, które wymagają tego rodzaju dyplomu. Jest stworzony po to, by pomóc ci w posługiwaniu się angielskim w Twoim nowym życiu za granicą. W czasie krótszym niż trzy godziny, oceni wszystkie Twoje kompetencje językowe: rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, pisanie i mówienie.

IELTS jest testem języka angielskiego o najszerszej uznawalności, którego część ustna jest przeprowadzana w formacie 1:1, aby jak najlepiej ocenić Twoje umiejętności komunikacyjne.Możesz być pewny, że IELTS zapewnia uczciwą i spójną ocenę Twojego poziomu znajomości języka angielskiego, ponieważ został stworzony przez ekspertów językowych i zdobył zaufanie instytucji na całym świecie.  Zapisy na egzamin odbywają się drogą elektorniczną, można zapłacić przelewem bankowym lub kartą płatniczą.

 (Źródło:British Council org.)


 
Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.angielskiwesola.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.