Dzieci 4-5 lat

Zapraszamy na zajęcia dla dzieci w wieku 4- lat. W roku szkolnym 2021/22 zajęcia dla dzieci będą prowadzone w formie stacjonarnej. W sytuacji, kiedy zajęcia stacjonarne nie będą mogły być prowadzone, zostaną one przełożone i odrobione w późniejszym, uzgodnionym terminie. Prowadzimy zapisy do dwóch, poniższych grup:

GRUPA

Początek zajęć: 22.09.2021
Zakończenie zajęć: 08.06.2022
Dzień i godzina zajęć:  środy i piątki 15:10 - 16:00
Lekcje: 2 x w tygodniu 50 min
Koszt zajęć: 

  • 295 zł płatne w 8 ratach
  • 1150 zł płatne w 2 ratach

Kontakt i zapisy: Katarzyna Kot

  • Tel. 515 696 511
  • email: biuro@angielskiwesola.pl

Z kursu można zrezygnować wysyłając pisemne zgłoszenie o chęci zaprzestanie uczestnictwa w zajęciach. Szczegóły rezygnacji w regulaminie szkoły.

Jeśli dziecko uczestniczy w zajęciach indywidualnych, zajęcia te są odrabiane w późniejszym terminie. Zajęcia grupowe nie są odrabiane natomiast w sytuacjach losowych, nieobecność dłuższa niż 5 kolejnych lekcji, upoważnia do dodatkowej lekcji, w celu omówienia przerobionego materiału.

Tak, umowa zawiera informację dotyczącą liczby zajęć, liczebności grupy i warunków uczestnictwa.

Płatności są dokonywane przelewem jednorazowo lub w ratach, zgodnie z harmonogramem płatności, który otrzymują Państwo przed rozpoczęciem zajęć.

Tak, wystawiamy faktury.

Staramy się, aby sprostać życzeniom naszych Słuchaczy i jeśli jest taka możliwość, proponujemy zajęcia z innym lektorem.

ELC wystawia certyfikat ukończenia kursu językowego na danym poziomie.


 
Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.angielskiwesola.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.