Dzieci 3-5 lat

W semestrze jesiennym 2020/21 zajęcia dla dzieci będą kontynuowane w formie stacjonarnej lub, w zależności od okoliczności, online. Prowadzimy zapisy dzieci w wieku 3-5 lat do poniższych grup:

GRUPA A

Początek zajęć: 26.09.2020
Zakończenie zajęć: 12.04.2021
Dzień i godzina zajęć:  soboty 12:30 - 13:15
Lekcje: 1 x w tygodniu 45 min
Koszt zajęć:   420 zł/za jeden semestr (kurs trwa dwa semestry)

GRUPA B

Początek zajęć: 20.09.2020
Zakończenie zajęć: 11.04.2021
Dzień i godzina zajęć:  czwartek 18:10:18:55, sobota 12:30 - 13:15
Lekcje: 2 x w tygodniu 45 min ( jedna lekcja online, jedna w soboty stacjonarnie)
Koszt zajęć: 820 zł/za jeden semestr (kurs trwa dwa semestry)

 

Z kursu można zrezygnować wysyłając pisemne zgłoszenie o chęci zaprzestanie uczestnictwa w zajęciach. Szczegóły rezygnacji w regulaminie szkoły.

Jeśli dziecko uczestniczy w zajęciach indywidualnych, zajęcia te są odrabiane w późniejszym terminie. Zajęcia grupowe nie są odrabiane natomiast w sytuacjach losowych, nieobecność dłuższa niż 5 kolejnych lekcji, upoważnia do dodatkowej lekcji, w celu omówienia przerobionego materiału.

Tak, umowa zawiera informację dotyczącą liczby zajęć, liczebności grupy i warunków uczestnictwa.

Płatności są dokonywane przelewem jednorazowo lub w ratach, zgodnie z harmonogramem płatności, który otrzymują Państwo przed rozpoczęciem zajęć.

Tak, wystawiamy faktury.

Staramy się, aby sprostać życzeniom naszych Słuchaczy i jeśli jest taka możliwość, proponujemy zajęcia z innym lektorem.

ELC wystawia certyfikat ukończenia kursu językowego na danym poziomie.


 
Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.angielskiwesola.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.